Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 07, 2024, 07:10:08
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności:

+  VAG Racibórz
|-+  Forum Główne
| |-+  Nasze Auta
| | |-+  Tomazzzowe BiancoPolo :)
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Tomazzzowe BiancoPolo :)  (Przeczytany 1961 razy)
tomazzz
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« : Październik 17, 2012, 19:38:23 »

Marka: VW
Model: Polo 86c
Rok Produkcji: 1987
Silnik: 1,3 40kW (HK) z gaznikiem Pierburg 2E
Przebieg: pisze ze 203 175km
Wyposazenie: 4kola, silnik, kupa blachy :laugh:,  zielone szyby, lusterka sterowane od srodka, szyberdach

Witam ponownie wszystkich Kolegow! Jakis czas wstecz moja przygoda z VW sie skonczyla kiedy moje RatPolo GT dostalo ataku serca i postanowilem je rozebrac na czesci, bo budy nie bylo co ratowac (Flinstonmobil). Po paru dniach z Rupertem postanowilismy przerobic je na BBQ ktore jest naszym pobocznym wspolnym projektem i na chwile obecna wyglada tak:

Od tego czasu brakowalo mi drugiego auta ktore moglbym postawic obok Focusa. Po mojej glowie latal jakis old- albo youngtimer m.in. Trabant, Wartburg, Polo 86... az pewnego wieczoru siedzac przy browarze Rupert dal mi cynk ze Damian chce sprzedac Polo 86c za nieduze pieniadze. Pojechalem, zobaczylem i 23 lipca 2011 stalem wlascicielem doroslego juz malego Fałweja. Samochod byl delikatnie wybrakowany i mial pare mankamentow. Brakowalo koncowego tlumika, obudowy filtra powietrza, pompka paliwa plula olejem przez membrane, termostat sie nie otwieral i sie auto grzalo. Zaraz wzialem sie do pracy... Koncowy tlumik jest hybryda tlumika ze starego polo i fiata 125p i wspawalem polerowana fifke ustawiona pod delikatnym katem. Pompka paliwa zostala zamieniona na nowa sygnowana logiem Pierburga. Obudowe filtra powietrza podarowal mi Rupert.
Ponizej pare zdjec zaraz po zakupie:






Dlugo sie nic nie dzialo (a raczej prace poruszaly sie powoli do przodu) ale wkoncu wyjechalem. Tegoroczne VagoVwisko bylo zlotem inauguracyjnym Uśmiech A wiec po krotce z wykonanych prac Uśmiech
1. Wykonany remont generalny karoserii, nowe progi, blotniki przod-ori), tyl-dopasowane z golfa mk2, dodatkowo poszerzone, kazda dziureczka, zalazek rdzy wytropiony i usuniety, konserwacja calego nadwozia, karoseria pokryta nowym lakierem Uśmiech
2. Wypiaskowane i pomalowane w brazowa perle z palety Audi felgi Mattig SSF 7/8 w 13", do tego naciagniete opony 165/55 r13 od Nankanga i wstawione kapsle VW z Trantportera Uśmiech
3. Wpadla brazowa wykladzina i fotele, kanapa z wersji GT
4. Derby front i ori lampki z tylu.
5. Podlaczone radio i skrzynia basowa ze wzmacniaczem od Blaupunkta (tymczasowo bo na zime planuje rozbudowac CA)
6. Gwintowane zawieszenie przod i tyl home-made.
7. Nowe wachacze, gumy, stabilizator z 3F-a pomalowany na bialo.
8. Hamulce z G40 wentylowane z przodu, zaciski z przodu pomalowane na czerwono Uśmiech
9. nowe szkielka kierunkowskazow z zderzaku.
10. "rajdowe" kratki w okna drzwi Uśmiech
11. Kolektor wydechowy i koncowy tlumik z G40
12. Rozwiercony kolektor dolotowy i gaznik z fso1500
13. Nowy spojler na tylnej klapie
14. Tylne kolka w negatywie
15. Naprawilem niedzialajacy licznik, zrobilem oswietlenie bedace powodem ostatnio zaplaconego mandatu i takie tam drobne prace

Na chwile obecna wyrzezbilem nowe lampki na tyl.
Nowy przedni zderzak sie powolutku wygladza Uśmiech
Na dniach bedzie mierzony zestaw Mattig 8j/9j w 13" Chichot











Plany? hmmm skompletowac wnetrze w brazie, mocniejszy motor i jeszcze w trzyitroche planow Uśmiech wszystko w trakcie realizacji.
Zapisane
CHudy16v
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 23

Łączy nas Wspólna pasja I Przebyte kilometry :D

44540263
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Październik 18, 2012, 23:19:29 »

Pikna jest ta Polówa Uśmiech nic dodac nic ująć Chichot
Zapisane
Czesio207
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 22


Michał

10019265
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Marzec 12, 2013, 17:21:20 »

Klasyk  Duży uśmiech
Zapisane

DUBspec
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Październik 04, 2013, 20:31:41 »

Bo bajka!!! Podoba mi sie BBq. Tez robie takie w zimie tyle ze z paska FL I jako przyczepke.
Zapisane

Bog dal ludziom nogi po to by mogli dojsc tam gdzie nie moga dojechac na glebie;)

Customowe zawieszenia AirPride, Klatki, Rozporki.
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

equestrian-world exoticsavanna pyb nome facetzjajami